Marki Jest 10 marek

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • ANGELUS

 • DESCO

  DASCO to wysokiej jakości środki do pielęgnacji obuwia i skór.

 • Knirps

 • Pasotti

  Pasotti Polska to dystrybutor oryginalnych włoskich parasoli i innych ręcznie robionych akcesoriów. Dlaczego warto zainwestować w parasole firmy Pasotti? Jaką przewagę mają te parasole nad innymi tańszymi odpowiednikami? Odpowiedź jest prosta - parasole Pasotti to przede wszystkim parasole na lata, o stabilnej konstrukcji, wykonane z najwyższej jakości materiałów, dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Od 1965 roku parasole w całości ręcznie wykonane w Mantovie we Włoszech.

 • Saphir BDC

  Saphir BDC to francuska marka z ogromną tradycją. Wyróżnia się na rynku ze względu na najwyższą jakość oferowanych produktów. Produkty tej firmy wybierane są przez najbardziej wymagających klientów na całym świecie. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są wysokiej jakości najbardziej wydajne surowce. SAPHIR gwarantuje optymalną ochronę, wydobywając jednocześnie ze skóry to, co najlepsze!

 • Saphir Medaille d'Or

  Saphir Medaille d'Or to najlepsza na całym świecie linia kosmetyków do wyrobów skórzanych rekomendowana przez najbardziej uznane marki. Używaniem Saphir Medaille d'Or szczycą się między innymi LOUIS VUITTON, BURBERRY, JOHN LOBB, LANVIN, SEBAGO, HESCHUNG. Produkty Saphir Medaille d'Or dostępne są w najbardziej ekskluzywnych salonach sprzedaży na całym świecie. Najwyższa jakość to Saphir Medaille d'Or 1925!

 • Tarrago

  TARRAGO od 1940 roku produkuje wysokiej jakości środki do pielęgnacji i konserwacji obuwia oraz skór. Wkraczając na rynki zagraniczne marka szybko zyskała międzynarodowe uznanie. TARRAGO dziś jest obecne w ponad 40 krajach i jednoznacznie kojarzone jest z najwyższą jakością. Z tych produktów korzystają najlepsze zakłady szewskie, sklepy obuwnicze i galanteryjne, sklepy sportowe i outdoorowe, customizerzy, punkty zajmujące się renowacjami

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów